Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia w budynkach i na parkingach wewnętrznych MKiDN w Warszawie wraz ze świadczeniem usług nadzoru przeciwpożarowego oraz z obsługą recepcji na potrzeby Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

  • Numer postępowania 24/PN/2026
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi, upływa: 2026-09-15

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-29 10:00 (Pozostało: 23 Dni 9 Godzin 52 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-29 12:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-28 11:34
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-28 11:34 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu 2026-OJS166-00593425-pl-ts.pdf 2026-08-28 11:34 242 KB
    icon SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdf 2026-08-28 11:34 1.25 MB
    icon Załaczniki do SWZ w wersji edytowalnej.docx 2026-08-28 11:34 216 KB
    icon Załacznik nr 2 - Formularz ofertowy.docx 2026-08-28 11:34 112 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa