Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi

  • Numer postępowania 20/PN/2026
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-08-07

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-21 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-21 10:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-22 08:17
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-22 08:17 -
    icon SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdf 2026-07-22 08:17 1.17 MB
    icon Formularz ofertowy - Załączniki nr 2a, 2b, 2c, 2d do SWZ.docx 2026-07-22 08:17 38 KB
    icon Załączniki do SWZ w wersji edytowalnej.docx 2026-07-22 08:17 44 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-07-22 08:17 366 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedź na pytania.pdf 2026-08-13 09:35 131 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2026-08-21 13:02 230 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa