Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej remontu elewacji kamienicy Lanciego przy ul. Krakowskie Przedmieście 17 w Warszawie

  • Numer postępowania 10/TP/2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-05 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-05 12:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-05-28 15:09
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-07-28 09:25

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-05-28 15:09 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu (20).pdf 2025-05-28 15:09 154 KB
    icon SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (72).pdf 2025-05-28 15:09 474 KB
    icon Załącznik Nr 2 do SWZ- formularz ofertowy.docx 2025-05-28 15:09 17 KB
    icon Załączniki do SWZ w formie edytowalnej.docx 2025-05-28 15:09 25 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf 2025-07-10 07:53 68 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Kwota na sfinansowanie zamówienia.pdf 2025-06-05 10:02 131 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa