Malowanie pomieszczeń biurowych oraz cyklinowanie z lakierowaniem podłóg zlokalizowanych w budynkach MKiDN

  • Numer postępowania 8/TP/2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-13 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-13 12:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-04-18 11:35
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-07-14 09:21

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-04-18 11:35 -
    icon Formularz ofertowy=Załącznik nr 2 do SWZ.docx 2025-04-18 11:35 17 KB
    icon Załączniki do SWZ w wersji edytowalnej.docx 2025-04-18 11:35 74 KB
    icon SWZ- Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.pdf 2025-04-18 11:35 480 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu nr 2025_BZP 00198276_01 z dnia 2025-04-18.pdf 2025-04-18 11:35 148 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedź na pytanie nr 1 do SWZ.pdf 2025-04-28 10:34 137 KB
    icon odpowiedź na pytanie nr2.pdf 2025-05-05 10:59 140 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2025-05-07 15:31 39 KB
    icon Odpowiedź na pytania i zmiana treści SWZ.pdf 2025-05-07 15:31 121 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon informacja z otwarcia ofert 8TP2025.pdf 2025-05-13 13:01 183 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa