Świadczenie usług prawnych związanych z kontrolą i badaniem zamówień publicznych weryfikowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz doradztwa prawnego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (FEnIKS) dla priorytetu VII "Kultura"

  • Numer postępowania 13/TP/2024
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2024-06-26 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2024-06-26 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2024-06-14 09:57
    Termin zakończenia postępowania:
    2024-07-24 11:17

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2024-06-14 09:57 -
    icon Załącznik nr 2 do SWZ.docx 2024-06-14 09:57 126 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ.docx 2024-06-14 09:57 151 KB
    icon Załącznik nr 1a do SWZ.docx 2024-06-14 09:57 124 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ.docx 2024-06-14 09:57 57 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ.docx 2024-06-14 09:57 57 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ.docx 2024-06-14 09:57 58 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ.docx 2024-06-14 09:57 129 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ.docx 2024-06-14 09:57 125 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf 2024-06-14 09:57 1.03 MB
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2024-06-14 09:57 167 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon odp. na pytanie.pdf 2024-06-21 10:29 165 KB
    icon ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu.pdf 2024-06-21 10:29 39 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon kwota na sfinansowanie.pdf 2024-06-26 10:02 419 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa